TR EN

HAKKIMIZDA

“DenAr Deniz Araştırmaları A.Ş. olarak; 2007’den beri hem özel hem de kamu projelerinde deniz ölçüm ve kıyı-liman mühendisliği çalışmaları yürütmekteyiz.

Şu ana kadar, Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi, Ege Denizi, Balear Denizi, Marmara Denizi ve Hint Okyanusu dâhil olmak üzere ulusal ve uluslararası düzeyde 1.000'den fazla deniz araştırma projesini başarıyla tamamladık.

İş kabiliyetlerimiz; Hidrografik, oşinografik, jeolojik ve jeofizik ölçüm çalışmaları, konumlandırma çalışmaları, çevresel izleme ölçümleri, ROV, sondaj hizmetleri, sayısal modelleme çalışmaları (rüzgar&dalga istatistiği, dalga trasformasyonu, çalkantı analizleri, kıyı değişimi ve sediman taşınımı), kıyı-liman yapıları kesin&uygulama projeleri

Vizyon

Deniz mühendisliği sektöründe uluslararası çapta standartları belirleyen lider firma olmak.

Misyon

Firmamızın etik değerleri çerçevesinde ülkemiz ve çevresi denizlerde deniz mühendisliği çalışmalarını son Teknoloji cihaz ve yöntemlerle yürüterek, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak ve ülkemizi bu kulvarda en iyi şekilde temsil etmek.

Kalite, İş Güvenliği ve Sağlığı

Denar olarak, hizmetlerimizin kalitesini sürekli artırmaya çalışıyoruz ve bu sırada insanların ve çevrenin güvenliğini göz önüne almayı asla ihmal etmiyoruz. Firmamızın çevreye etkisini en aza indirmek ve çalışanlarımızın ve çevrenin sağlığını korumak için İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sürdürülebilirlik Politikalarımızı sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz.